Vychutnajte si zamestnávanie ľudí bez starostí. Nech Vás netrápi štátna byrokracia, zákony, minimálna mzda... Teraz dajte ľuďom prácu, — napriek prekážkam zo strany štátu.

Jednoduchšie to už nejde!

SKSKO spoločenstvo realizuje víziu zamestnávania tak jednoducho, ako len je to v súčasnosti možné. Ak potrebujete niekoho zamestnať, na tejto jedinečnej stránke to zariadite; prehľadne, ľahko, v súlade s aktuálne platnou legislatívou. Stačí len zadať koľko peňazí má Váš pracovník dostať "na ruku" a kalkulačka ceny práce Vám na počkanie vypočíta cenu jeho práce pre rôzne typy zamestnancov. Výberom typu zamestnanca vyberáte schému, ktorá pracovníkovi určí odvody. Vašej firme tak nepriamo určujete mzdové náklady. V jednom mesiaci môžete samozrejme zamestnať viacerých pracovníkov alebo tiež jeden pracovník môže byť zamestnaný na viacero spôsobov (typov zamestnanca). Úhradou faktúry v hodnote ceny ich práce im za Vás vyplatíme výplaty (mzdy), uhradíme dane a odvody a splníme oznamovacie povinnosti na úrady a do poisťovní. V dohodnutý deň výplaty sa spustí vykonanie týchto činností:
  1. bankový prevod výplaty na osobný účet pracovníka
  2. bankový prevod preddavku na zdravotné poistenie do zdravotnej poisťovne pracovníka
  3. bankový prevod poistného a príspevkov pracovníka do Sociálnej poisťovne
  4. bankový prevod preddavku na daň z príjmov pracovníka na daňový úrad
  5. zaslanie mesačného výkazu preddavkov na zdravotné poistenie
  6. zaslanie mesačného výkazu poistného a príspevkov do Sociálnej poisťovne
  7. zaslanie prehľadu/hlásenia na daňový úrad
  8. záznam do mzdového listu pracovníka
  9. zaslanie výplatnej pásky pracovníkovi cez SMS
  10. zaslanie faktúry na Váš e-mail (Faktúra podpísaná zaručeným elektronickým podpisom ako plnohodnotný daňový doklad pre potreby Vášho účtovníctva.)
Už nemusíte účtovať o zamestnancoch, chodiť do banky, či sledovať termíny a legislatívu. Služba SKSKO zamestnanci to urobí za Vás.

Zaujala Vás naša služba ?

Použite, prosím, náš kontaktný formulár a stručne opíšte časový rozsah a predmet činnosti Vašich pracovníkov, miesto výkonu práce a približnú výšku a periodicitu odmien, ktorú im zamýšľate vyplatiť prostredníctvom služby SKSKO zamestnanci. E-mailovou alebo telefonickou komunikáciou doladíme detaily a dohodneme sa na ďalšom postupe. I čiastočným nahradením Vášho súčasného mzdovo-personálneho firemného procesu službou SKSKO zamestnanci môže byť výrazne zjednodušená personálna organizácia vo Vašej firme. Tým sa tiež značne zredukuje počet účtovných prípadov v účtovníctve Vašej firmy. A to sme ešte nespomenuli súvisiace úspory na ľudských a najmä finančných firemných zdrojoch.
martinus.sk